DRUŻYNA ENERGII

PODSUMOWANIE PROJEKTU

W tym roku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 45 dołączyła do Drużyny Energii. Uczniowie, w szczególności z klas 5 – 8, świetnie poradzili sobie jako debiutanci. Wszyscy uczestnicy musieli podjąć wyzwanie i wykonać szereg ćwiczeń zaproponowanych przez ambasadorów czterech drużyn: czerwonej, białej, niebieskiej i żółtej. Na początku klasy 7b i 7c zmagały się z wyznaczonymi zadaniami podczas lekcji wychowania fizycznego, a kilka dni później wszyscy zgłoszeni do projektu uczniowie zaprezentowali konkretne zestawy ćwiczeń podczas Sportowego Dnia Dziecka.

Drużyna Energii to świetna zabawa oraz doskonała mobilizacja do ćwiczeń w większej grupie. Dlatego przyszłym roku staniemy do wyzwania z nową energią - nie odpuścimy walki o dobrą zabawę i lepszą kondycję!

SP 45 WŚRÓD 191 ZESPOŁÓW WALCZĄCYCH O PUCHAR DRUŻYNY ENERGII

Nasza szkoła awansowała do V edycji projektu sportowo - edukacyjnego Drużyna Energii. Akcja ma na celu zachęcenie młodzieży z klas 5-8 do aktywności fizycznej poprzez zabawę i rywalizację z rówieśnikami ze szkół w całej Polsce.

Z przyjemnością ogłaszamy, że właśnie rozpoczął się etap sportowy.

Zadaniem każdej szkoły jest nagranie filmów, na których wystąpi, jak najwięcej uczniów, powtarzających trening ambasadorów projektu. Zadanie sportowe przedstawi każda z czterech Drużyn Ambasadorów: Drużyna Biała, Drużyna Czerwona, Drużyna Niebieska oraz Drużyna Żółta. Każdy zestaw będzie składał się z trzech ćwiczeń. Warto dodać, że nagrodzonych zostanie pięć najbardziej aktywnych szkół, a cztery najlepiej ocenione placówki zostaną odwiedzone przez ambasadorów projektu, w których rolę wcielili się znani i lubiani sportowcy.

SP 45 do dzieła!

Sportowe zmagania czas zacząć.